Kurs zdrowego zywienia

Kurs zdrowego zywienia

Urodzony 1944, John Kanzius , amerykański wynalazca, inżynier radiowy i telewizyjny i właściciel stacji jednorazowa z Erie, Pennsylvania udało się wynaleźć sposób, który może być stosowany w leczeniu raka za pomocą fal radiowych (RF). On również twierdzi, że znalazł sposób, by faktycznie „spalić słonej wody” podczas swoich eksperymentów. Kanzius zaczął badać wykorzystanie RF do leczenia raka z powodu jego własnych doświadczeń przechodzi chemioterapię, kiedy to nieziarniczego chłoniaka pacjent sam.

Rak Podobne wynalazku:

W leczeniu raka Kanzius RF, zakażone komórki są oznaczone małymi cząstkami w nano-skali, takich jak jednościennych nanorurek węglowych (SWNT) lub nanocząstek złota (PNB), kiedy cząstki te są poddawane RF ogrzewa się i zabijania zakażonych komórki i spearing do zdrowych.

Od 23 kwietnia 2007 roku, a jego urządzenie RF pokazuje obiecujące wyniki na raka zakażonych zwierząt w MD Anderson Cancer Center w Houston (dr Steven A. Curley, profesor Chirurgii Onkologicznej) oraz University of Pittsburgh Medical Center (Dr. David A. Geller, zastępcą dyrektora Centrum raka wątroby). Teraz czeka na zatwierdzenie federalnego być testowane na ludziach.

W przeciwieństwie do obecnych metod usuwania nowotworu z wykorzystaniem RF, który wymaga włożenia sondy lub wokół komórek nowotworowych urządzenie Kanzuis ‚pracuje w pobliżu.

Steven A. Curley, lekarz Pioneer, którzy przeprowadzili badania kliniczne, które zakończyło się Żywności i Leków (FDA) o zatwierdzeniu leczenia nieoperacyjnych pierwotnych i przerzutowych nowotworów wątroby i dróg żółciowych również RF, powiedział, że metoda Kanzuis ‚jest jednym z największych ostatnich innowacji.

Pierwszy prototyp, który Kanzuis sam zrobił w swoim domu został pomyślnie przetestowany przez Klune et al.
Artykuł dzięki: http://motoperfekt.pl/ubrania-motocyklowe

Author: dieta-kalorie.pl

Share This Post On