Co w naszym zyciu zmienia wolontariat

Co w naszym zyciu zmienia wolontariat

Ilu z was kiedykolwiek za mnogość zarazków, które bombardują nas każdego dnia w naszych samochodach? Brytyjskie badania doszła do pewnych szokujących wniosków na temat tego, czego jeżdżąc ze w samochodzie w drodze do pracy iz pracy każdego dnia – i to nie te Carpoolers obok ciebie.

Co w naszym zyciu zmienia wolontariat

Z badań na Uniwersytecie Aston w Birmingham pokazuje średni pojazd posiada 300 różnych rodzajów bakterii w każdym centymetrze kwadratowym – Tak. Miliony bakterii w całej samochodu. A to jeszcze nie wszystko. Jeden z najgorszych przestępców jest miejscem dotknięcia najczęściej – dźwignia zmiany biegów. To okazało się domem dla około 356 różnych zarazków. Innym poważnym problemem: deska rozdzielcza, gdzie wielu ludzi umieścić swoje jedzenie, jak jedzą w biegu. Naukowcy odkryli stare owijarki hamburger, pustych butelek picia, a nawet niezjedzone kąski w wielu samochodach, a ich badanie ponad 1300 właścicieli znaleźć większość przyjęci ich pojazdy były zaśmiecone takiego gruzu. Duża liczba bakterii na tablicy rozdzielczej może odzwierciedlać przepływ powietrza nad deską rozdzielczą. Powietrze jest zasysane z deską rozdzielczą i bakterie mogą być wpływające na desce rozdzielczej, ponieważ powietrze jest zasysane do http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-stropow.html układu cyrkulacji powietrza. Ludzie byliby przerażeni na myśl o jedzeniu się ich sedes ale niewiele sobie sprawę, jadł ich desce rozdzielczej samochodu jest tak samo prawdopodobne, aby były chore. Mikrobiologów określana również tych, którzy dzieci transportu i zwierzęta miały najwięcej zarazków wypełniona samochodów.

Co w naszym zyciu zmienia wolontariat

Pomyśl o tym, czy ktokolwiek zachorował podczas jazdy w samochodzie? Czy transportowane zwierzęta rodzinne lub inne zwierzęta? Ilu armie dzieci czy wciągane do różnych wydarzeń? Czy jesz w swoim samochodzie? Czy miot zebrać pod siedzeniami? A co ty doprowadzenia do swojego samochodu na dnie buty? Te zarazki i bakterie mogą powodować poważne problemy zdrowotne.
Artykuł dzięki: http://ocdlamlodych.pl/ubezpieczenie-pojazdu-oc/

Author: dieta-kalorie.pl

Share This Post On