Granty – jak je dostac

Granty - jak je dostac na University of Pittsburgh Medical Center. Również z dniem pierwszego listopada 2007 roku, wszystkie eksperymenty prowadzone na królikach z tumers raka mają wskaźnik sukcesu 100% pozostawiając króliki unscaved.

Woda Paliwo pokrewne Discovery:

Granty - jak je dostac

Kanzius, później tego roku, stwierdził, że ten sam nadajnik RF posiada zdolność do rzeczywiście zrobić zapalić słonej wody.kwiaciarnia-slonecznik.pl – kwiaciarnia gdańsk To objawienie miało miejsce przez przypadek, podczas gdy on starał się dowiedzieć, czy te fale radiowe mogą być wykorzystywane do desalinize wody. Powiedział, że były one eksperymenty na coś, co może desalinize słoną wodę, a nie jako źródło energii, a tym bardziej starają, słonej wody dostaje gorętsze, aż wybuchł pożar. W tym punkcie, sposób ten nie może być wykorzystywany jako źródło energii, ponieważ zastosowania większej energii do generowania fal niż energii spalania gazu.

Nie powiedział, że jego odkrycie byłoby wymienić olej jako źródło energii i tylko opisał go jako „ciekawe”. Tell ogony jego procesu nie są jeszcze opublikowane, aż to opatentowane. Wyjaśnia, że ??energia fal radiowych absorbowane przez wodę osłabia wiązanie kowalencyjne między tlenem i wodorem w takim stopniu, że pary zarówno wodór i tlen są wytwarzane, tworząc diwodorofosforan i ditlenku cząsteczek. Nowo powstające cząsteczki mają także wpływ na energię fal radiowych, które powoduje, że stają się w stosunkowo bliskim sąsiedztwie w łączenia proces zwany powodując ich reagują ze sobą, tworząc cząsteczki ponownie wodą i uwalniania energii w postaci płomienia.

Artykuł dzięki:

Author: dieta-kalorie.pl

Share This Post On